• м. Одеса, Миколаївська Дорога 253
  • 0 800 330 917
  • sales@kambio.ua
  • ENG | RU
Пісок для фільтрів

Застосування

Головною сферою діяльності кварцового піску є хімічне очищення води від солі марганцю або заліза, що в ній міститься. Перед тим як кварцовий пісок для механічних фільтрів буде придатним, його обов’язково очищають методом прожарювання. Це дозволяє видалити забруднення і домішки з піску і отримати матеріал, який відповідає всім нормам і стандартам.

Кварцовий пісок для водоочищення використовується різних фракцій в залежності від того, якого розміру фільтр і яка його потужність.
Мінімальна партія — 25 кг. При замовленні від 5т, 20т, 500т — оптові ціни!

Способи оплати та доставка: Готівковий і безготівковий розрахунок. Доставка по всій Україні зі складу в Одесі.

Для замовлення телефонуйте 0 800 330 917 (Безкоштовна гаряча лінія). Відповімо на всі Ваші запитання.
 

Гранулометрія

q1Фракція 0,4-0,8 мм

1т — 2440 грн
25 кг — 85 грн

q2Фракція 0,5-0,8 мм

1т — ціну уточнюйте
25 кг — 85 грн

q2Фракція 0,5-1,2 мм

1т — 2560 грн
25 кг — 85 грн

q2Фракція 0,5-2,0 мм

1т — ціну уточнюйте
25 кг — 85 грн

q2Фракція 0,7-2,0 мм

1т — ціну уточнюйте
25 кг — 85 грн

q2Фракція 0,8-1,2 мм

1т — 3040 грн
25 кг — 85 грн

q5Фракція 1,2-2,0 мм

1т — 3040 грн
25 кг — 85 грн

q6Фракція 1,5-1,7 мм

1т — ціну уточнюйте
25 кг — 85 грн

q7Фракція 2,0-4,0 мм

1т — 3040 грн
25 кг — 85 грн

 

(За індивідуальним замовленням можуть виготовлятися і інші фракції)

 

_meshokВміст SiO2 – 99%

Упаковка: Багатошарові герметичні мішки по 25 кг. Поставка матеріалів здійснюється в мішках на палетах, обгорнутих декількома шарами п / е плівки і стягнутих сталевими джгутами. Палет — 1200 кг (48 меш по 25 кг).

Багатошарові герметичні біг-беги по 1000 кг.
Мінімальна партія: мішок 25 кг

Максимальна партія: необмежено

 

Кварцовий пісок для систем фільтрації і фільтрів басейнів є найбільш поширеним матеріалом, що фільтрує. Багато в чому це зумовлюється тим, що він практично не містить глини та домішок, які можуть вимиватися в воду, що проходить через фільтруючий матеріал. Від звичайного піску його відрізняє мономінеральність, однорідність структури, низька міжзернова пористість. Така особливість робить незамінним кварцовий пісок для басейнів і в різних галузях, так як він володіє високою брудомісткістю, стійкістю і механічними і хімічними впливами.
Термін служби якісного піску для фільтрів може становити до 8 років за тієї умови, що фільтр налаштований правильно. До того ж, якщо вчасно проводити його чищення, можна продовжити термін служби піску.

Одним з методів очищення води від завислих і колоїдних домішок є її фільтрування через пористе зернисте середовище. Фільтрувальні споруди можуть застосовуватися як в якості доочистки води після відстійників чи освітлювачів із завислим осадом, так і як самостійні споруди.
Фізико-хімічна сутність реагентного освітлення і знебарвлення води в процесі фільтрування полягає в адгезії (прилипання) завислих і колоїдних частинок до поверхні зерен фільтруючого матеріалу або до раніше прилиплим часткам. Осад, що утворився в порах засипки, має неміцну структуру, що руйнується під дією гідродинамічних сил потоку. В кожному
елементарному шарі засипки освітлення води відбувається до тих пір, поки сили відриву частинок не починають превалювати над силами адгезії і аутогезії (взаємодії між частинками в прилиплому шарі).
Частки осаду, що відірвалися, переносяться в наступні шари і там затримуються.
Крім освітлення поверхневих вод, за допомогою зернистих фільтрів здійснюють знезалізнення, пом’якшення (іонообмінні зернисті фільтруючі матеріали), фторування (флюоритовий пісок), знефторювання (гранульовані оксиди алюмінію), стабілізацію води (мармурова крихта).
Залежно від природи і типу фільтруючого шару розрізняють наступні види фільтрів: зернисті ( фільтруючий шар — кварцовий пісок , керамзит, пінополістирол і ін.); сітчасті (фільтруючий шар — сітка з розміром отворів 20- 60 мкм); тканинні (фільтруючий шар — бавовняні, лляні, суконні, скляні або капронові тканини); намивні (фільтруючий шар — деревне борошно, діатоміт, азбестова крихта і інші матеріали, намивають у вигляді тонкого шару на каркас з пористої кераміки, металевої сітки або синтетичної тканини).
Зернисті фільтри з кварцового піску застосовують для очищення господарсько-питної і технічної води, від тонкодисперсної суспензії і колоїдів ; сітчасті — для затримання грубодисперсних завислих і плаваючих частинок; тканинні — в польовому водопостачанні; намивні — для очищення маломутних вод на станціях невеликої продуктивності (для селищ, плавальних басейнів і т.д.).
Для очищення води в комунальному і промисловому водопостачанні найбільш широко застосовуються зернисті фільтри. За швидкістю фільтрування їх поділяють на повільні (швидкість фільтрування 0,1-0,2 м /г), напівшвидкі (0,2-5,0 м / г), швидкі (5,0-15 м / г) і надшвидкі(>15-25 м/г) .
Залежно від крупності зерен фільтруючого шару зернисті фільтри з кварцового піску поділяють на дрібнозернисті (наприклад, повільні фільтри з розміром зерен верхнього шару піску 0,3 — 0,5 мм), середньозернисті (наприклад, швидкі фільтри з розміром зерен верхнього шару піску 0,5 — 0,8 мм) і крупнозернисті (зокрема , попередні фільтри з розміром зерен верхнього шару піску 1 — 2,5 мм).
Якщо завантаження фільтруючого шару однорідна по щільності і відрізняється тільки розміром зерен, то такі типи фільтрів називаються одношаровими (наприклад, швидкі фільтри із завантаженням з кварцового піску). Фільтри, завантажені неоднорідною засипкою по щільності і розміру зерен, називаються багатошаровими (наприклад, двошарові швидкі фільтри, в яких нижній шар — кварцовий пісок, верхній — антрацит).
У напрямку руху потоку води при фільтруванні зернисті фільтри бувають одно- і багатопотокові,з
вертикальним, горизонтальним і радіальним напрямком потоку воды.
Залежно від забезпечення напору, створюваного після очищення, фільтри класифікуються як безнапірні, напірні і комбіновані.
По виду засипок бувають фільтри з важкими зернистими (щільність зерен яких більше щільності води) і з плаваючими засипками, які здатні перебувати необмежений час у воді в плаваючому стані.
До перших належать фільтри з кварцевою і антрацитовою засипкою, з засипкою із дробленого і недробленого керамзиту, горілих порід, вулканічних шлаків, активованого вугілля, мармурової крихти, іонообмінних природних і штучних зернистих матеріалів.
До другої групи належать фільтри з гранульованої пінополістирольної, пінополіуретанової, фторопластової та ін. засипками. В якості плаваючих або напівплаваючих фільтруючих матеріалів можуть також застосовуватися замкнутоланкові водонепроникнігранули шунгизита, редоксита, склопора, гранульованих шлаків, подрібнені відходи від пінопластових плит і їм подібні.
Розрахункові швидкості фільтрування і режиму промивання уточнюються в процесі технологічних досліджень, виконаних на воді конкретного вододжерела.

Крупнозернисті (Крупнозернисті фільтри)

Крупнозернисті (крупнозернисті фільтри) використовують при частковому освітленні води, призначеної для технічних цілей, якщо каламутність води в джерелі водопостачання не перевищує 150 мг / л. Вони затримують до 50-60%, що містяться в воді завислих речовин. Основне їх призначення полягає в затриманні суспензії крупніше 0,05 мм, здатної осідати в зонах охолоджуючих систем зі зниженими швидкостями руху води.
Крупноозернисті фільтри проектують напірними або відкритими. Напірні крупнозернисті фільтри слід розраховувати на граничну втрату напору в фільтруючій засипці і дренажі до 15 м, відкриті — 3-3,5 м. У відкритих фільтрах необхідно передбачати шар води над рівнем засипки 1,5 -2 м.
В якості засипки для фільтрів використовують кварцовий пісок або інші зернисті матеріали з відповідною механічною міцністю і хімічною стійкістю.

Пристрої для подачі і відведення промивної води повинні забезпечувати наступний режим: розпушування фільтруючої засипки водою з інтенсивністю 6-8 л / (см2) — 1 хв, водоповітряна промивка з інтенсивністю 3-4 л / (см2) води і 15-25 л / ( см2) повітря — 5 хв, відмивання водою і гідравлічне сортування фільтруючої засипки з інтенсивністю подачі води 6-8 л / (см2) — 2 хв.
Площа крупнозернистих фільтрів F розраховують за формулою :

𝐹 = 𝑄, м2 (4.7.1)


𝑇𝜈𝑝−3,6·𝑛·(𝜔1·𝑡1+𝜔2·𝑡2+𝜔3·𝑡3)−𝑛∙𝑡4·𝜈𝑝

де Q — корисна продуктивність фільтрів, м3/сут; Т—час роботи станції протягом доби, ч;
𝜈р — розрахункова швидкість фільтрування, м/ч;
n — кількість промивок всіх фільтрів на добу;
𝜔1 · 𝑡1 — інтенсивність в л/(см2) і тривалість в г розпушування фільтруючого шару;
𝜔2 · 𝑡2 — інтенсивність подачі води в л/(см2) і тривалість в г водоповітряного промивання;
𝜔3 · 𝑡3 — інтенсивність в л/(см2) і тривалість в г відмивання; t4 -час простою фільтра у зв’язку з промиванням в г.